Site Rengi

BilgiliUsta.com | Aradığınız Her Bilginin Adresi.

Su Kristallerinin Gizemi Nedir?

  • 25 Mayıs 2021
  • Su Kristallerinin Gizemi Nedir? için yorumlar kapalı
  • 402 kez görüntülendi.

Dört elementin en ehemmiyetlisi olan su Japon Bilim Adamı Prof.Dr.Masaru EMOTO tarafından çok değişik ele alınmıştır. Emoto’ya göre su canlıdır, duyguları hisleri, lafları şarkıları ve hatta düşünceleri dahi idrak edebilmekte, bu eylemlerin cinsine göre tepki vermektedir.

Su Kristallerinin Sırrı Nedir?Dört elementin en ehemmiyetlisi olan su Japon Bilim Adamı Prof.Dr.Masaru EMOTO tarafından çok değişik ele alınmıştır. Emoto’ya göre su canlıdır, duyguları hisleri, lafları şarkıları ve hatta düşünceleri dahi idrak edebilmekte, bu eylemlerin cinsine göre tepki vermektedir.

Emoto bu araştırmayı yaparken ilk olarak değişik kaynakların suları üzerinde çalışmalar yaptı. Suratlarca kap alarak 5 damla suyu bu kaplara kumpaslı bir biçimde damlattı. Bu kapları -25 derece de içerisinde 3 saat kameraların bulunduğu soğutuculara koydu. Görüntüler araştırıldığında donun suyun mikroskoptaki kristal taneciği görüntüleri birbirinden değişik çıkmıştı. Daha sonra bu kapları -5 derecelik aynı sistemli soğutuculara koydu. Yeni gözlemde suyun kristal yapısının sıcaklık ile pek ilgisi olmadığını gördü.

Su Kristallerinin Sırrı Nedir?Bu su dondurma ve tahlil deneyine değişik ebadı getiren kısım ise Emoto’nun su ile konusması oldu. Emoto suya iblis, sevgi gibi değişik anlamlı ve iyi makûs özellik simgeleyen kelimeler fısıldadı. Aynı kaynaktan çıkarılan bu sular tekerrür dondurma sistemine girdi. Mikroskop altında araştırılan su kristalleri değişik çıktı. Yeni görüntülerde iblis sözcüğü fısıldanan suyun, kristallerinin daha dağınık, mat ve sevgi sözcüğünün fısıldandığı suyun kristallerinin daha düzgün ve berrak olduğunu görmüştür.

İnsan bedeninin % 70’i, yeni doğan bebekte ise % 90’nın su olması gidişatı duyu uzuvlarımız gibi bedenimizin, her hücresinin bu tepki karşısında sezmeye neden olmasını sarihler kalitededir. Düşüncelerimizi hakimiyet edebilmemiz ve iyi düşünüp iyimser davranmamız aynen suya yaptığımız bu çalışma gibi bedenimize neler yapabileceğimizi gösterir.

Su Kristallerinin Sırrı Nedir?
Bu suya merhaba kalbim denilmiştir.

Su Kristallerinin Sırrı Nedir?

Bu suya mozart dinletilmiştir.

Su Kristallerinin Sırrı Nedir?

Bu suya hitler ve iblis denilmiştir.

Yazar: Sinan UZA

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ