Site Rengi

BilgiliUsta.com | Aradığınız Her Bilginin Adresi.

State of Decay 2, Yeni Aktüellemeyle Geri Döndü

  • 09 Mart 2022
  • State of Decay 2, Yeni Aktüellemeyle Geri Döndü için yorumlar kapalı
  • 54 kez görüntülendi.
State of Decay 2, Yeni Aktüellemeyle Geri Döndü

Undead Labs’ın State of Decay 2 aktüellemeleri devam ediyor, zombi yaşamda kalma oyunu yakında orijinal oyunun oyuncularına çok bilindik olacak başka bir büyük…

Undead Labs’ın State of Decay 2 aktüellemeleri devam ediyor, zombi yaşamda kalma oyunu yakında orijinal oyunun oyuncularına çok bilindik olacak başka bir büyük sarih dünya haritası alıyor. Ayrıca reyin, piyasaya sunulduğundan bu yana PC Windows 10, Steam ve Epic Games Store, Xbox konsolları ve Xbox Game Pass genelinde 10 milyon oyuncuya sahip olma etkileyici dönüm noktasını geçti.

Hayranlar, orijinal oyunun Trumbull Valley’in bir çeşidinin, Heartland öyküsünün bir parçası olarak bir zamandır State of Decay 2’nin bir parçası olduğunu zati öğrenmelidir. Ancak şimdi yanaşan Homecoming aktüellemesi ile harita, sandbox oyunu için mevcut değişik zombi dolu manzaralar gibi banal bir sarih dünya bölgesine dönüşüyor ve iyileştirmeler var.

Heartland vakalarından sonra geçen Trumbull’un bu aktüellenmiş versiyonu, elden geçirilmiş bölgeleri, yeni şahsiyetleri görecek ve bir tam olarak ana öyküye devam edecek. Harita ayrıca altı yeni üs, eşsiz silahlar ve giysilerin yanı gizeme yeni misyonlar, zaferler ve daha aşırısını içerecek.

Homecoming aktüellemesi, 1 Eylül’de tüm State of Decay 2 sahipleri ve Xbox Game Pass azaları için geçerli olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ