Site Rengi

BilgiliUsta.com | Aradığınız Her Bilginin Adresi.

RivaTuner v2.07

  • 22 Nisan 2021
  • RivaTuner v2.07 için yorumlar kapalı
  • 144 kez görüntülendi.

Ekipman severlerin olmazsa olmaz uygulamalardan RivaTuner’in yeni versiyonu yayınlandı. Ekran kartlarına özel olarak geliştirilen RivaTuner sayesinde kullanıcılar ekran kartlarının ayrıntılı özelliklerini görüntüleyebildikleri gibi kartlarının saklı kalmış özelliklerine de ulaşaibliyorlar. Tabi sürat aşırtma ve fan sürati ayarlama modülleriyle de öne çıkan RivaTuner’in fiyatsız olması da kullanıcılar arasında süratle popülerleşmesini sağladı. Uygulamanın yeni versiyonu olan v2.07 ile […]

1096888271.jpgEkipman severlerin olmazsa olmaz uygulamalardan RivaTuner’in yeni versiyonu yayınlandı. Ekran kartlarına özel olarak geliştirilen RivaTuner sayesinde kullanıcılar ekran kartlarının ayrıntılı özelliklerini görüntüleyebildikleri gibi kartlarının saklı kalmış özelliklerine de ulaşaibliyorlar. Tabi sürat aşırtma ve fan sürati ayarlama modülleriyle de öne çıkan RivaTuner’in fiyatsız olması da kullanıcılar arasında süratle popülerleşmesini sağladı. Uygulamanın yeni versiyonu olan v2.07 ile beraber de pek çok yenilik ve aktüelleme kullanıma sunuluyor. ATi’nin RV6xx ailesine müteveccih geliştirilmiş yardımın yanı gizeme GeForce 9600GT için deneysel takviye de v2.07 ile beraber kazançken çoklu ekran kartı teknolojileri olan Crossfire ve SLI’a müteveccih bazı iyileştirmeler ve Forceware 171.xx, 173.xx ile 174.xx sürücü ailelerine dayanak te yeni versiyon ile sağlanıyor.

RivaTuner ile ekran kartınızınotomatik fan hakimiyet ayarlarını ve MipMap LOD bias ayarlarını yapabilir, entegre monitörü ile de sıcaklık, fan sürati ve mhz kıymetlerini takip edebilirsiniz. Overclock için en iyi yazılımlardan birisidir. ATI ve Nvidia tabanlı tam ekran kartlarını tanır ve değiştirilebilecek her türlü ayar ile oynanmasına izin verir. Kullanımı da oldukça basit olan programın, aktüel 2.07 versiyonunu alttaki irtibattan indirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ