Site Rengi

BilgiliUsta.com | Aradığınız Her Bilginin Adresi.

Kısa Şortlar Nasıl Kombinlenir?

  • 17 Haziran 2021
  • Kısa Şortlar Nasıl Kombinlenir? için yorumlar kapalı
  • 110 kez görüntülendi.
Kısa Şortlar Nasıl Kombinlenir?

İnsanın içini ısıtan bahar ayları ve güneşin kendini iyice gösterdiği yaz ayları, son derece sıcak geçer. Bu gidişatta da, bayanların yaz moduna girmesi, özellikle de şort sezonunun açılması kaçınılmazdır. Sıcak havalarda kendini sıkmak istemeyen, rahat bir giyim stili ile neşesine sevinç katmaya niyet eten bayanlar, kısa şortlar ile daha rahat bir yaz mevsiminin geçirmeyi uygun görürler. […]

İnsanın içini ısıtan bahar ayları ve güneşin kendini iyice gösterdiği yaz ayları, son derece sıcak geçer. Bu gidişatta da, bayanların yaz moduna girmesi, özellikle de şort sezonunun açılması kaçınılmazdır. Sıcak havalarda kendini sıkmak istemeyen, rahat bir giyim stili ile neşesine sevinç katmaya niyet eten bayanlar, kısa şortlar ile daha rahat bir yaz mevsiminin geçirmeyi uygun görürler. Hem modaya uygun, hem kendi stilini yansıtan, hem de rahat sezdiren bir şort ve bu şortu kombinleyecek tercih yapabilmek için ise birkaç ipucu hayat kurtarıcı olabilir.

Kısa Şortlar Nasıl Kombinlenir?1. Kot şort kombinleri yaz aylarının tabiri caizse göz bebeğidir. Pek çok kadının dolabında, en az 1 adet kısa kot şortunuz bulunur ve sabırsızlıkla giyilmeyi bilaveler. Özellikle de son senelerin en gözde modası yırtık modeller öne çıkarken, aynı zamanda desenli model mevzusunda ise kumaş ve keten şort modelleri dikkatleri sürüklemektedir. Kısa kot şortları kombinlerken, şortun dar olduğu vaziyetlerde geniş ve boş üstler size harika bir görünüm kazandıracaktır. Zira artık dar ve bedene yapışan bluzlardan ziyade daha salaş ve rahat üstler daha popüler bir hal almaya başlamıştır. Son senelerde öne çıkan salaş bluz modelleri ve bol tişörtler, kısa kot şortların üzerinde çok güzel bir kombin oluşturmaktadır. Renk olarak da mavi kot şortun üzerine genel olarak her renk bluz gitse de, özellikle de yaz aylarında ferah dolaşmak ve müthiş şıklığı tutmak için beyaz renkli salaş bir model sınamakta fayda var.

2. Desenli şort kombinleri ise, keten ya da kumaş olan modellerde daha göz akdikeni olmaktadır. Yaza daha çok hitap edebilecek ve insanlar ile tabiatın cıvıltısını giysilere taşıyacak desenlerin arasında ise çiçekler, minik hayvan figürleri, muhtelif çizgiler ve bazı geometrik desenler öne çıkmaktadır. Desensiz, düz ve sade üstler ise, bu şortların üzerine giyildiğinde harika bir görünüm ortaya çıkarır. Netlikle stilinizi yansıtabileceğiniz ve göz akdikeni bir hoşluğu ortaya koyabileceğiniz bu kombinlerde, canlı renkler de kullanabilirsiniz.

3. Yaz aylarında dantel kısa şort modelleri de son senelerde sıkça görülen mahsuller olarak öne çıkmaktadır. Bu şortları giymek, değişik şortlara göre daha çok dikkat istemektedir. Renk geçimi ve sadelik bozulmadığı sürece, basmakalıplıktan çıkarak çok güzel kombinler oluşturulabilmektedir. Bu biçimde çok güzel bir stile de sahip olabilirsiniz.
Bibliyografi:
modasmart.net/kisa-sortlar-nasil-kombinlenir.html

Yazar:Gökçe Cömert

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ