Site Rengi

BilgiliUsta.com | Aradığınız Her Bilginin Adresi.

İskoçya’daki Harry Potter Temalı Konut

  • 21 Kasım 2021
  • İskoçya’daki Harry Potter Temalı Konut için yorumlar kapalı
  • 95 kez görüntülendi.
İskoçya’daki Harry Potter Temalı Konut

Kabul edelim, Hogwarts kabul mektubunu hiçbir zaman alamayabiliriz. Ancak bu, Harry Potter tecrübesine sahip olamayacağımız anlamına gelmiyor. Hayır, yalnızca Londra’daki Warner Bros. Stüdyosunda filme dair sahne ve setleri görmekderi laf etmiyoruz. Reelinde Harry Potter’ın sihirli dünyasında yaşamaktan bahsediyoruz, gerçekderi çocukluğumuzdan beri hayranı olduğumuz sihirli dünyayı yaşıyoruz.Harry Potter hayranları, ya da dünya geneli deyim ile Potterhead’ler […]

İskoçya'daki Harry Potter Temalı EvKabul edelim, Hogwarts kabul mektubunu hiçbir zaman alamayabiliriz. Ancak bu, Harry Potter tecrübesine sahip olamayacağımız anlamına gelmiyor. Hayır, yalnızca Londra’daki Warner Bros. Stüdyosunda filme dair sahne ve setleri görmekderi laf etmiyoruz. Reelinde Harry Potter’ın sihirli dünyasında yaşamaktan bahsediyoruz, gerçekderi çocukluğumuzdan beri hayranı olduğumuz sihirli dünyayı yaşıyoruz.Harry Potter hayranları, ya da dünya geneli deyim ile Potterhead’ler için İskoçya’nın Edinburgh şehrinin kalbinde Harry Potter temalı bir konut bulunmaktadır. Tatilinizi bu konutta geçirebilirsiniz.
Potterhead olan Yue Gao tarafından planlanan ve sahibi olduğu lüks Canongate Konutu, Edinburgh, İskoçya’da yer almakta olup bir Gryffindor koğuşu gibi dekore edilmiş bir ana yatak odası içermektedir. Bu yatak odasında, üzerinde kayan mum yanılsamalarının olduğu dört direkli bir yatak, altın yaldızlı aynalar, eski kitaplar, Gryffindor altın ve kırmızı dekora ve muhtelif Harry Potter temalı klasik biblolar bulunmaktadır.

Evin sahibi Yue Gao, bir hayliyi Harry Potter kitabının arkasındaki beyin olan yazar J. K. Rowling’e ait muhtelif nesneleri çok dikkatli bir şekilde toplayarak bu odada sergilemektedir.

Yue Gao yaptığı basın açıklamasında J. K. Rowling’e ait bir masanın olduğunu söylemiştir. Evin onarımı yapan kişinin oğlu ile J. K. Rowling’in kızı aynı okula giderken ve aynı sınıftayken onu elde ettiğini açıklamıştır. Ayrıca Yue Gao, evin son halinin filmin ucuz bir kopyası olmadığını, bir Harry Potter hayranı olarak kalbini ortaya koyduğunu ve düşlerini gerçekleştirdiğini söylemiştir.

İskoçya'daki Harry Potter Temalı EvAncak hepsi bu kadar değil. Muhteşem bir yatak odasının yanı gizeme, daire, ayrıca Harry Potter temalı çatal bıçak takımına sahip tamamen işlevsel bir mutfağa sahiptir. Ayrıca, Hogwarts Express’deri gelen bir otomobile benzeyen daha küçük bir yatak odasına ve Gryffindor’un ortak yaşam odası gibi modellenmiş bir yaşam alanı da bulunmaktadır. Dairedeki her kapı, Hogwarts’ın her bir evinin gururuna boyanmış.

Harry Potter hayranları, illüzyonistlik merakı olanlar bu konutta kalmaktan oldukça mutlu olacaklardır. Bu hayalinizi geceliği 150 Euro’dan başlayan maliyetlerle gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ