Site Rengi

BilgiliUsta.com | Aradığınız Her Bilginin Adresi.

Hellblade: Senua’s Sacrifice Xbox Series X/S İçin Optimize Edildi; İşte Ayrıntılar

  • 21 Mart 2022
  • Hellblade: Senua’s Sacrifice Xbox Series X/S İçin Optimize Edildi; İşte Ayrıntılar için yorumlar kapalı
  • 58 kez görüntülendi.
Hellblade: Senua’s Sacrifice Xbox Series X/S İçin Optimize Edildi; İşte Ayrıntılar

Aktüellemenin bir parçası olarak, yeni teçhizatta doku çözünürlüğü, parçacık kalitesi, çizim mesafesi ve detay seviyeyi iyileştirildi. Oyuncular…

Aktüellemenin bir parçası olarak, yeni teçhizatta doku çözünürlüğü, parçacık kalitesi, çizim mesafesi ve detay seviyeyi iyileştirildi. Oyuncular ayrıca ilk defa kampanyadan bir bölüm seçip oradan tekerrür oynatabilecekler, bu çok istenen bir özellik. Ama en önemlisi, DirectX Raytracing artık yansımaları zenginleştiren bir özellik.

Oyuna sıçrayan Xbox Series X|S sahipleri artık oyunu tecrübelemek için üç seçenek bulacak: Performans, Çözünürlük ve Zenginleştirilmiş.

X Serisi’nde Performans modu, ışın izleme yok, 1080p’ye kadar devingen çözünürlük ve reyin 120FPS’de çalışacağı anlamına geliyor. Çözünürlük seçeneği ayrıca ışın izlemeyi devre dışı vazgeçer ancak oyunu 60FPS’de devingen 4K çözünürlükte çalıştırır. Zenginleştirilmiş mod, ışın izlemeyi olası kılar ve 30FPS’de devingen 4K çözünürlükte görüntüler.

Bu arada, Series S’de Performans modunda ışın izleme yok, 60FPS ile 1080p’de oynuyor. Çözünürlük modu ışın izlemeyi bir defa daha devre dışı vazgeçer ancak çözünürlük 30FPS ile 1440p’ye atlar. Son olarak, Enriched on the Series S, 1080p çözünürlükte ışın izlemeyi olası kılar ve oyunu 30FPS’de çalıştırır.

Ninja Theory’den Will Potter bir ziyarette yeni aktüelleme hakkında şunları söyledi:

“Senua’nın yolculuğu sinematik bir tecrübe, bu sebeple görsel iyileştirmeler gerçekten sürükleyiciliği artıracak ve Helheim dünyasını daha evvel konsolda yapamadığımız bir biçimde yaşama geçirecek. Işın izlemeli yansımalar, filme yeni bir derinlik katıyor. Hela’nın topraklarının meşalelerle aydınlatılmış geçitlerinden Batık Sahili’nin trajik sahillerine kadar civarlar.”

Hellblade: Senua’s Sacrifice on Xbox Series X|S için yapılan bu ücretsiz aktüelleme, QLOC desteğiyle geliştirildi, bu sebeple evhamlı hayranlar için Ninja Theory, Xbox olarak işletme içinde yaptığı Senua’s Saga: Hellblade II’deki geliştirmeyi söyledi. özel platform, yavaşlatılmadı.

Lansman tarihi belirtilmemiş olsa da aynı özelliklere sahip bir PC aktüellemesi de çalışmalar arasında. Ninja Theory, geliştirmeleri öteki platformlara getirme tasarılarının olmadığını da ilave etti, bu da PlayStation 5’tekiler için makûs haber.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ