Site Rengi

BilgiliUsta.com | Aradığınız Her Bilginin Adresi.

Hamilelikte Dikkat Edilmesi Gereken Ehemmiyetli Hususlar

  • 25 Nisan 2021
  • Hamilelikte Dikkat Edilmesi Gereken Ehemmiyetli Hususlar için yorumlar kapalı
  • 145 kez görüntülendi.

Yaşamımızın en ehemmiyetli kısımlarından birisi hamilelik sürecidir. Bunun nasıl ne biçimde ilerleyeceğini bütün olarak kestiremeyiz. Bu sebeple hamile kalsak dahi bunun sonradan negatifliklerini yaşayabiliriz. Aralıksız usumuzu karıştıran ve bizi düşündüren gidişatlar ile karşılaşabiliriz. Her şey bütün yolunda iken bir somurtkanlıklar gelip bizi bulur. Bu sebeple sizlere 6 safhada hamilelik tehlikeleri ,nasihatleri ve bakım tekliflerinden bahsedeceğiz. […]

Yaşamımızın en ehemmiyetli kısımlarından birisi hamilelik sürecidir. Bunun nasıl ne biçimde ilerleyeceğini bütün olarak kestiremeyiz. Bu sebeple hamile kalsak dahi bunun sonradan negatifliklerini yaşayabiliriz. Aralıksız usumuzu karıştıran ve bizi düşündüren gidişatlar ile karşılaşabiliriz. Her şey bütün yolunda iken bir somurtkanlıklar gelip bizi bulur. Bu sebeple sizlere 6 safhada hamilelik tehlikeleri ,nasihatleri ve bakım tekliflerinden bahsedeceğiz. Bakalım bunlar bütün olarak nelermiş hep beraber bilgilenelim.

Dış Hamilelik Kimlerde Daha Sık Görülür?

Gebelikte Dikkat Edilmesi Gereken Önemli HususlarDış hamilelik diğer ismi ile ektopik hamilelik olarak öğrenilir. Sperm ve oositin birleşmesi neticeyi alana gelmektedir. Yumurta hücresi basmakalıp yerde yerleşmez. Başka Bir Deyişle rahim dışında oluşan bir vakadır. Bu sperm fallop tüpünde yerleştiği için biz buna dış hamilelik diyoruz. Basmakalıp olmayan bir hamilelik cinsidir. Erken fark edildiğinde operasyonsuz bir biçimde rehabilitasyonu olası olabilmektedir. Embiryo tüpün içinde gelişimini sürdürür. Palavracı hamilelik olduğunu anne adayı kesinlikle kavrayamaz. Bütün hamilelik bulguları ile birebir aynı döngüleri yaşar. Embiryo follop tüpüne yerleşip gelişim gösterdikçe arada damarlar hasar görür ve ortaya çıkan sürtüşmeler neticeyi bir ekip istenmeyen yırtılmalar alana kazanç. Daha sonra kanamalar alana kazanç. Kanamayı durdurmak için erken ihtiyat oldukça ehemmiyetlidir. Bu gidişatlarda erken temkin hayati riski en alt seviyeye taşır. Operasyon gerektirecek kadar şuursuz olmak size ancak hasar verir. Fakat bu erken fark edilirse minik işlemler size kesinlikle hasar vermez. Aksine olabilecek risklerin önüne geçer. Peki, dış hamilelik kilerde daha sık görülür bir de bu bilgileri sizler ile paylaşalım.

Dış Hamileliği Kimler Sık Yaşar?

Rahim içine natürel yollarla yerleşmeyen yumurta hücresi değişik bir tüpte başka bir deyişle follopta yerleştiğinde palavracı hamilelikler alana kazanç. Tüpün içine yerleşen cenin büyüyebilir. Her hamilelik gibi aynı bulgular ile ortaya çıkabilir. Bu sizi natürel olarak yanıltacaktır. Genelde çok çocuk isteyenlerin psikolojikmen bu gidişattan etkilediklerini görmekteyiz. Bu uğursuz vakayı en çok yaşayanlar stres altında bireylerdir. Bir de en çok cinsel yolu hastalıklardan alana kazanç. Yavaşlamış hareketler ve muhtelif bakteriler bunu ortaya çıkarabilmektedir. Bunun en büyük bulgusu tüpte tıkanmaların alana gelmesi bunu yanlış kanallarda üretmesidir. Salpenjit genelde bayanlarda cinsel hastalıklardan bulaşma rahatsızlığıdır. Bu cins pelvik rahatsızlıklar seyrek görülen bir vaziyettir. Yumurta hücresinde tüpler tıkanınca ortaya bir ekip dalgalanmalar çıkar. Bu hareketsizlik tıkanmaları çoğaldırır. Tüplerin tıkanması demek bayanların kısırlık hissesini çoğalması demektir. Bu gidişatlarda bir doktora gitmeli ve hekim teklifi ile doğru bir biçimde rehabilitasyonunuzu yapmanız gerekir. Bunun geç olması sizin uzun seneler çocuk sahibi olmanıza mani olur. Yumurtalar günden güne uyuşuklaşmaya kadar giderek bu sizde kalıcı bir biçimde devam eder.

Bu Gidişatları Yasaklamak İçin Yapmanız Gerekenler

Cinsel temas esnasında bedenin bakteri üretmesine izin vermeden zorunlu hijyeni sağlamanız gerekir. El devireme alışkanlığı, sık banyo üretimi oldukça ehemmiyetlidir. İç çamaşırlarınız kumpaslı olarak günlük değiştirme alışkanlığı gerekir. Diş fırçalama ve tuz ile ağıza gargara yapmak mikropları kırar. Bir de en ehemmiyetlisi spor yapmanızdır. Bütün hormonlarınızın kumpaslı çalışması için eklem ve adalelerin miskin olmaması gerekir. Bunu yanında sıhhatli beslenme alışkanlığı ve düzün oldukça ehemmiyetlidir. Bir de su içme alışkanlığını edinin. Olası oldukça stresten uzak durun. Ve başkasının nasihatleri ile değil sıhhat için en hoş öneri bir doktora danışmak ve gerekenleri yapmaktır.

Düşüğe Karşı Alınabilecek Belli Başlı Önlemler

Gebelikte Dikkat Edilmesi Gereken Önemli HususlarMerakla beklediğimiz hamilelik coşkusundan sonra 20. Haftaya kadar şayet bir gidişat laf konuş değil ise düşük yaşamanız olası değildir. Fakat hamileliğin 20. Haftasından evvel fetüsün bedenden atılması istenmeyen düşüğü alana getirmektedir. Bu esnada bir kanama alana kazanç. Hamilelikte en ehemmiyetli kaide anne adayının bu süreci bildikten hemen sonra bir bayan doğum uzmanına gitmesi gerekir. Orada hekim tetkikleri ve hamilelik üzerine zorunlu analizler yapılır. Bu biçimde hamileliğin seyri kendini yavaş yavaş muhakkak eder. Hekim zati hastasına bu mevzu hakkında muhtelif bilgilendirmeleri sunacaktır. Düşük genelde hamileliğin içinde büyüyen kesenin büyüyüp ceninin büyümemesi ile ilgilidir. İstenilen gelişim yeterli seviyede sağlanmayınca düşükler alana gelmektedir. Özellikle anne adayının kanı düşük olması için riskli bir vaziyettir. Kan düşüklüğü annenin bebeğini düşürmesine neden olur. Düşüğü birden değişik gidişatlar ile ele almak olasıdır. İsterseniz düşüğe karşı alınabilecek muhakkak başlı ihtiyatları ve düşük çeşitlerini beraber bilelim.

Düşüğün Sebepleri, Çeşitleri, Alınabilecek İhtiyatlar İçin Bilmeniz Gerekenler:

Düşük her sebebe bağlı bir vaziyette ortaya çıkan bir nedendir. Bu genelde her 40 bayandan 20 ‘sinde rahatlıkla görülmektedir Fakat bunun çeşitleri bireyden bireye metamorfoz gösterebilmektedir. Bazıları güç gidişatlar ile karşılaşırken kimileri ise bu tehlikeyi basit bir biçimde atlatabilmektedirler. İşte size kesin bilgilere sahip olmanıza yarayacak düşük çeşitleri:

Anenbriyonik Hamilelik: Hamilelik kesesinin büyümesi fakat içinde bebeğin büyümemiş biçimidir. Ultrasona gidildiğinde bebeğin ultrasonda görülmesi gerekirken ceninin görülmemesidir. Bu gidişat düşük yaşadığınıza işaret eder.

Yasaklanamayan Düşük: Rahim ağzında evvelden gelen kanama çok minik iken zamanla azar azar gelerek sizi yanıltma biçimidir. Rahim giderek açılır ama fetüs kendini dışarı atmaz. Daha sonra karın altı boşluğunda ve kasıklarda kramp biçiminde sızılar alana kazanç bu gidişatın şiddeti giderek artar.

Bitirilmemiş Düşük: Ortada bir düşük mevzubahisidir fakat bu düşük rahimden bütün olarak atılamamıştır. Bitirilmiş düşük ise, fetüsün tamamen dışa atılması ve rahim içinin tamamen boşalması biçimidir.

Missed Obourts: Fetüsün karında tamamen can vermiş biçimidir.

Yineleyen Düşük: Birden fazla anne adayının bu vaziyeti hayata biçimidir. Hamilelikte düşmenin muhtelif sebepleri bulunmaktadır. Kromozom rakamı 46 olması gerekirken 47 olması anormal bir gidişatın olduğunu gösterir. Kromozom rakamı 46 rakamın ne üstünde ne de altında olması gerekir. Bu hamileliğin tehlike alında oluğunu belirtir ve düşüğe neden olur. Düşük sebepleri ve çeşitleri hakkına sizlere doğru bilgileri aktardık. Umarım hamilelik sürecinde bu mümkün riskleri yaşamazsınız.

Konutta Ve Sağlık Kurumunda Hamilelik Testi Nasıl Yapılır?

Anne adaylarının en çok merak ettiği mevzu acaba bir bebek sahibi olacak mıyım olur. Bu onların en çok merak ettiği ve hayalini kurduğu hoş bir duygudan ibarettir. Bu sebeple hamile olup olmadıklarını incelemek isterler. Bu mevzuda ısrarcı olan anne adayları sağlık kurumuna gitmeden bu neticeye erişmek ister. Peki, hangisi en çok doğru yanıtı bize verir. Bunun üzerine kısa bir araştırma yaptık ve her iki mevzuyu da ele alarak size en kesin yanıtı seçme hakkını sizlere az sonra sunacağız. Bakalım konutta ve sağlık kurumunda hamilelik testi nasıl yapılır hep beraber bilelim.

Konutta Hamilelik Testi Nasıl Yapılır

Gebelikte Dikkat Edilmesi Gereken Önemli HususlarHamile olduğunuza dair şüpheleriniz mi var? O halde yapmanız gereken evvel son adet tarihinizin ne kadar geçtiğini öğrenmek. Bazen 2 gün geçse dahi bu bir hamilelik bulgusu olabilmektedir. Fakat bu yeniden de hamile olacağınız anlamına gelmez. Yaşadığınız stresler fazla kilo kaybı ya da kilo almalar hormonlarınızda bir kumpassızlık oluşturabilir. Bütün her şeyden emin olduktan sonra bunu hamilelik diye nitelendirmeniz doğru olacaktır. Konutta hamilelik testini yapmak oldukça basittir. Öncelikle ilk işiniz sabah bir eczaneye gitmeniz olacaktır. O süre içinde sabah kahvaltısı bile yapmayın. Hatta iyi netice alabilmeniz için tuvalete gitmeyin. İdrarınızı yakalayınız. Eczaneden aldığınız hamilelik çubuğunu konutta kullanılmamış plastik bir su kadehine idrarınızı yapınız. İdrarınızın rengi koyu ve sarımsı ise zati bu kendini muhakkak edecektir. Hamilelik çubuğunu ise yaptığınız idrara doğru uzatın ve bir ölçü idrar çekin. Daha donra idrar çubuğunu istenilen hazneye yerleştiriniz. En az 3 damla o deliğin içine damlaması gerekir. Daha sonra testi değişmez düz bir yere koyarak netice vermesini bekleyin. 5 dakika kadar beklemeniz gerekecek. Şayet iki tane kırmızı çizgi çıkarsa hamilesiniz demektir. Fakat o kadar beklemenize karşın kırmızı işareti bir tane ise netice netlikle olumsuzdur. Bu netice sizi tatmin etmemiş ise bir diğer usule geçelim. Sağlık Kurumunda hamilelik testi nasıl yapılır hep beraber bilelim.

Sağlık Kurumunda Hamilelik Testi

Hamileliğin en kesin belirtisini sağlık kurumunda bilmeniz olasıdır. Zira kandan alınan test misali yüzde surat netice verir.24 saatte rapor kesin bilgiye erişir. Şayet adet kanamanızdan 1 hafta 10 gün gecikme var ise sağlık kurumuna giderek bu vaziyeti belirtebilirsiniz. Aç karna yapılan kan testleri süratli netice verir. Konutta ve sağlık kurumunda yapabileceğiniz hamilelik testleri bunlardır.

Hamileliğin Son Yarıyıllarında En İyi Uyku Pozisyonu Hangisidir?

Coşku ile bildiğiniz hamilelikten sonra bedeninizde bir çeşit farklılıklar oldu. Bunların başında hamilelikte aldığınız kilolar gelmektedir. Kilo ile beraber gelişen karın zamanla sizin hareket etmenizde bir ekip kasvetler yaşamanıza neden olacaktır. Bu da natürel olarak sizi yoracak ve istenmeyen rahatsızlıkları yaşamanıza neden olacaktır. Özellikle en büyük kasveti uyurken yaşayacaksınız. Sağa ve sola dönmeleriniz eforlaşabilir. Uyku esnasında yanlış uyuma pozisyonu hem size hem de bebeğinize rahatsızlık verebilir. Bunun için bu ehemmiyetli mevzunun altını çizerek mevzuya kaldığımız yerden devam etmek istiyorum. Peki, hamileliğiniz ilerlemiş ise bu kasveti nasıl atlatabilir, sıhhatli bir biçimde kendimizi doğuma nasıl hazırlayabiliriz isterseniz bu mevzuyu hep beraber bilelim.

Hamilelikte Uyuma Pozisyonu Nasıl Sağlanmalıdır?

Hamileler için her zaman öneri edilen sol tarafa uyuma biçimidir. Sol tarafa uyuma biçimi hem anne adayını hem de bebek adayını oldukça rahata erdirecektir. Sol yatış pozisyonun ehemmiyeti kan dolaşımının iyi sağlanması ve damarlardaki kan bebeğe doğru biçimde gitmesidir. Sağ tarafta ise yatış pozisyonu direk risk kapsayabilmektedir. Toplardamar rahimde tazyik yaptığında damarlarda tıkanan kan doğru dolaşım sağlamaz ve bu da bebeğin hasar görmesine neden olur. Beden bu biçimde yorulur. Kişide istenmeyen ödemler ve şişlikler alana gelebilir. Sol yana uyunmasının en büyük bereketi bebeğin plesante başka bir deyişle bebek eşi dediğimiz kanala kanın iyice gitmesi sağlanır. Bu sayede bebek anne tarafından daha iyi beslenir. Oksijen ve tazyiki en iyi biçimde almış olur. Sol yana uyuduğunuz müddet ilk yapmanız gereken sırtınızın hemen arda hoş bir yastık yerleştirmektir. Bu biçimde daha sıhhatli uyku sürükleyecek ve hamilelikte bir ekip kasvetlere maruz kalmayacaksınız. Sol tarafa uyuduktan sonra bir diğer harekât ise bacaklarınızı karnınıza kadar sürükleme usulüdür. Bu daha rahat bir pozisyondur. Karında sızı ve tazyikleri eksiltir.

Hamileliğin ilk 3 ayında bu ekip kasvetlere maruz kalmazsınız. Zira henüz gelişen bir karna sahip değilsiniz. Hafif olduğunuzdan uyuma pozisyonu sizi bu zamanlar fazla etkilemeyecektir. 5. Aydan sonra sola uyumanız ve sağa olası oldukça uyumamanız öneri edilir. Bu hem bebeğin hem de sizin sıhhatiniz için oldukça ehemmiyet taşımaktadır. Gebelikte sırt üstü uyumanızı da öneri etmiyoruz. Bunun sebebi kandaki tazyikin eksilmesi ve oksijenin bebeğe bütün gitmemesidir. Surat üstü, sırt üstü ve sağ doğrultuya uyumaktan sakınmanız gerekir. Her zaman sola uyumak bebeği gözetir.

Hamilelikte Ihlamur İçmenin Rakamsız Yararları

Soğuk havaların favorisi olan ıhlamur hem sıhhat açısından hem de vitamin açısından zengin mineralleri kapsamaktadır. Birçok insan özellikle kış aylarında istenmeyen hastalıklara tutulurlar. Bu sebeple onlar için hem çile hem de güç olan gribal enfeksiyonlar ile savaşmak zorunda kalırlar. Bu rahatsızlık, onları efordan keserek sosyal yaşantılarında daha mukavemetsiz olmalarına neden olur. Bunu atlatmanın en hoş yolu taze ıhlamuru almak ve konutta bunu natürel usuller ile içmektir. Boğaz sızısına, mide bulantısına, halsizliğe oldukça iyi geldiği öğrenilmektedir. Sizlere bunu kendi konutunuzda yaparak bu cins hastalıklardan kurtulabilirsiniz. Ihlamurun saymakla tamamlayamayacağımız yararları bulunmaktadır. Peki, hamilelikte ıhlamurun yararları neler isterseniz hep beraber bilgi edinelim. Bakalım her tasaya şifa olan ıhlamur hangi hastalıklarda rehabilitasyon emelli kullanılıyor.

Şifa Kaynağı Ihlamur Gebelere İyi Geliyor!

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek sizin daha eforlu bir isteme sahip olmanıza dayanakçı olur. Bağışıklığı güçlendiren ıhlamur siz kısa müddette iyileştirecek, eforlu olmanıza katkıda bulunacaktır.
Yüksek ateş, burun akıntısı, halsizlik gibi muhtelif rahatsızlıklarda rehabilitasyon edici özelliğe sahiptir.

İçinde birden fazla vitamin bulunmaktadır. Bunların başlıcaları, A vitamini, C vitamini, D vitamini K vitamini, B vitamini, sodyum, magnezyum, demir, kalsiyum ve diğer vitamin ve enzimler bulunmaktadır. Besleyici, sıhhatli ve eforlu olmanız için ideal bir nebattır. Ağaçtan taze kopartılıp kaynatıldığında bereketi kurutulmuşundan daha fazladır. Hoş kokar ve insana inanılmaz huzur verir. Çok uzun senelere direnen bir geçmişi vardır. Kuzey yarım kürede yetişir. Türü ise tliadır. Gebelikte baş sızıları için ıhlamur oldukça bereketlidir.

Özellikle bal ve limon, le karıştırılarak içildiğinde daha mukavemetli olmanıza dayanakçı olur.

Öksürükte en iyi şifa ambarıdır. Akciğeri pakler. Bedende var olan bakterileri dışa atar. Aynı zamanda, iyi, bir antioksidan vazifesini üstlenir.
Göz sıhhatine oldukça iyi kazanç. Bunun nedeni içinde E ve B vitaminin fazla olmasıdır. Görme duyusunu kuvvetlendirir.

Ağız kuruluğu, balgam, aralıksız tükürme ihtiyacı, geniz akıntısı, burun akıntısı gibi şikâyetlerde rahatlıkla kullanılmaktadır.

Bel sızılarına ve migren sızılarına iyi kazanç.

Süt çoğaldırıcı özelliğe sahiptir.

Adet sancılarına iyi kazanç. İçinde var olan enzimler sayesinde strese bağlı vaziyetlerin önüne geçer. Asaplı bireyleri soğukkanlılaştırır. Natürel bir antibiyotik cinsine girmektedir.

Ağız kokularını maniler. Mide bulantılarına ve sindirim sistemine oldukça iyi gelmektedir. Kabızlıkta kullanılır. Her türlü gaz ve kabarıklığa iyi kazanç.
Zihin gelişimi için idealdir. Özellikle hamilelikte harcandığında bebek zeki oluyor. Hamilelikte ıhlamur içmek en doğru karardır. Kemik gelişimi ve zihin gelişimi için idealdir.

– Kısacası ıhlamur insan sıhhati için şifa ambarıdır. Bunu özellikle kışın içmek sizi muhtelif bakterilerden ve soğuklardan gözetir.

Hamilelikte Cildi Besleyen Sıhhatlı 3 Olağanüstü Besin

Gebelikte Dikkat Edilmesi Gereken Önemli HususlarHepimizin yaşamında cilt çok ehemmiyet taşıyan bir uzuvdur. Tenimizin hoş bir yapıya sahip olması ve pürüzsüz olması bizi ancak yaşama bağlar. Özellikle hamilelik zamanında cilt bakımsız kalır ve bir ekip lüzumlara ihtiyaç dinler. Bu sebeple cildimiz besleyen besinleri yemek hatta o besinleri direk suratımıza sürerek vitaminini daha iyi bir biçimde almamız gerekir. Cilt ergenlik çağında çoğu gençte istenmeyen sivilcelere yol açar. Bu sebeple cildin nelere lüzum dinlediği besinleri öğrenmemizde fayda vardır. Şimdi sizlere bahsedeceğimiz 3 olağanüstü yiyecek bir cildi nasıl inanılmaz hoşlaştırıyor hep beraber bileceksiniz. Bunun için yapmanız bu yiyecekleri aralıksız konutunuzda bulundurmaktır. Hamilelikte cildi besleyen 3 olağanüstü kür eler hep beraber bilelim. Bunlar neler mi isterseniz şöyle bir sıralayalım.

1. Cildin arkadaşı ”yoğurt”
2. Cildin Arkadaşı ”Bal”
3. Cildin Arkadaşı ”Yumurta”

Genel olarak bu saydığımız üç yiyecek her on konuttan 2 sinde bulunmaktadır. Bu sebeple sizin netlikle bu mevzuda kasvetler yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Özellikle yoğurt ve bal cildin pamuk kadar hoş ve pürüzsüz olmasına vesile oluyor. İsterseniz size konutta natürel usuller ile yapabileceğiniz bakım kürlerinden bahsedelim. O halde bu gizemi sizlerde keşfetmelisiniz. Böylece cildinizin inanılmaz hoş olduğuna tanık olursunuz.

Karbonatlı Yoğurt Maskesi

Konutta uygulayabileceğiniz kolay bir uygulamadır. Bir kahve fincanının içine 2 tatlı kaşığı kadar süzme yoğur ilave edin. Yoğurdun yağsız olması gerekir. Daha sonra yarım çay kaşığı kadar karbonatı içine dâhil ediniz. Dâhil ettiğiniz karbonatı yoğur ile karıştırmaya başlayın. Yoğurt sıvı bir hale gelene kadar bu harekâtı sürdürmeniz gerekir. Daha sonra konutta taze bir limonu ortadan yarıya esin fakat limon suyunu netlikle kaçırmayın. Birkaç damla olması yeterli olacaktır. Burada limonun kullanılmasının emeli sivilcelerin daha süratli bir biçimde kurumasıdır. Hazırladığınız kürü göz torbacıklarınızın altına gelemeyecek biçimde sürün. Cildin nezaret haricinde her yerine dokunduğundan emin olunuz. Daha sonra bu maskeyi 15 dakika kadar bekletiniz. Bekleme süresi bittikten sonra netlikle sabun kullanmadan ılık su ile suratınızı ovuşturarak yıkayınız. Havlu tercihine dikkat edin. Havlu yumuşak ve nitelikli olsun. Bir de suratınızı silerken baskı uygulamayınız. Aynaya baktığınızda harikulade bir surat ile karşılaşacaksınız. Bunu haftada 2 kere uygulamanız yeterli olacaktır.

Ballı Limon Maskesi

Balın hakikat al olması bu mevzuda çok ehemmiyetlidir. Orijinal bal cildi besler. Bu surattan alırken dikkat ediniz. Bir kahve fincanın içine 2 yemek kaşığı akışkan bal ilave ediniz. Daha sonra taze limonu 2 ve ya 3 damla kadara ilave edip hoşça karıştırınız. Suratınızın her yerine korkmadan yapın gözünüze gelmesin. 15 dakika bekletme süresi geldiğinde sabun kullanmadan devireme harekâtına geçin. Yumuşacık pürüzsüz bir cilt ile karşılaşacak gördüklerinize inanamayacaksınız. Bunu haftada en az 2 kere uygulamanız yeterli olacaktır.

Karbonatlı Yumurta Maskesi

Burada kullanacağınız malzeme yumurtanın akıdır. Yumurtanın sarısını iyice ayırınız. İçine yarım çay kaşığı kadar karbonat ilave edin ve kıvama gelinceye kadar karıştırınız. Nezaretine gelmeyecek biçimde kürü sürün en az 15 dakika kadar bekleyin. Yumurtanın akı cildinizde kurumalıdır. Daha sonra devireme operasyonunu uygulayın. Bu usul ile kısa müddette sivilcelerden temizlediğinizi fark edeceksiniz. Size önerdiğimiz bu 3 inanılmaz kür sayesinde cildiniz ipeksi bir görselliği ele alacaktır. Hamilelik sürecinde sizden daha hoşu olmayacaktır. Hoş ve sıhhatli günler dileği ile.
Kaynakça:
uzmankirala.com
mynet.com
bionluk.com

Yazar:Suna Korkmaz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ