Site Rengi

BilgiliUsta.com | Aradığınız Her Bilginin Adresi.

Google Spreadsheets

  • 31 Mart 2021
  • Google Spreadsheets için yorumlar kapalı
  • 154 kez görüntülendi.

Google’ın Microsoft Excel programına benzeyen hizmeti “Spreadsheets” ‘te artık grafik özelliği de mevcut. Programda, Excel de yapabildiklerinizin büyük bir kısmını basit ve kolayca yapabiliyorsunuz. Yaptığınız çalışmalara istediğinzi bilgilerin grafiklerini de artık ilave edebileceksiniz. Grafik biçimleri olarak çubuk, çizgi, pasta gibi seçenekler mevcut. Seçtiğiniz grafiğin özelliklerini de basitçe ayarladıktan sonra operasyon tamamdır. Grafiği doküman içinde istediğiniz yere […]

google-charts.jpg

Google’ın Microsoft Excel programına benzeyen hizmeti “Spreadsheets” ‘te artık grafik özelliği de mevcut.

Programda, Excel de yapabildiklerinizin büyük bir kısmını basit ve kolayca yapabiliyorsunuz. Yaptığınız çalışmalara istediğinzi bilgilerin grafiklerini de artık ilave edebileceksiniz. Grafik biçimleri olarak çubuk, çizgi, pasta gibi seçenekler mevcut. Seçtiğiniz grafiğin özelliklerini de basitçe ayarladıktan sonra operasyon tamamdır. Grafiği doküman içinde istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz..

Google Spreadsheets internet üzerinde çalışması da artı özelliklerden. Rastgele bir internet cafe den basitçe işlerinizi halledebilirsiniz. Dosyalarınız mail kutunuzda yada hesabınıza ait evraklar kısmında yakalanmakta.

Google Spreadsheets sınamak için
http://spreadsheets.google.com adresini ziyaret ediniz.

Grafik özelliği ile alakalı birkaç fotoğraf yazının devamında…

Google Spreadsheets

Google Spreadsheets

Google Spreadsheets

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ