Site Rengi

BilgiliUsta.com | Aradığınız Her Bilginin Adresi.

Gmail Video

  • 31 Ekim 2021
  • Gmail Video için yorumlar kapalı
  • 219 kez görüntülendi.
Gmail Video

Google’ın popüler e-posta servisi gmail’in, kullanıcılarına son hizmeti “Video Chat”… isminden de anlaşılacağı üzere artık gmail içindeki sohbet yerinde dostlarımızla görüntülü ve sesli olarak de konuşabileceğiz. Yapmanız gereken oldukça kolay. http://mail.google.com/videochat adresine girip video eklentisini bilgisayarınıza indirmelisiniz. Daha sonra internet tarayıcı programınızı yine başlattıktan sonra görüntülü olarak dostlarınızla sohbet edebilirsiniz. Bu eklentiyi bilgisayarına kurmuş olan […]

Gmail Video

Google’ın popüler e-posta servisi gmail’in, kullanıcılarına son hizmeti “Video Chat”… isminden de anlaşılacağı üzere artık gmail içindeki sohbet yerinde dostlarımızla görüntülü ve sesli olarak de konuşabileceğiz. Yapmanız gereken oldukça kolay. http://mail.google.com/videochat adresine girip video eklentisini bilgisayarınıza indirmelisiniz. Daha sonra internet tarayıcı programınızı yine başlattıktan sonra görüntülü olarak dostlarınızla sohbet edebilirsiniz. Bu eklentiyi bilgisayarına kurmuş olan bireylerin adlarının yanında video sembolü hemen dikkatinize sürükleyecektir.

Gmail i oldukça fazla kullanan biri olarak haberi gördüğümde gerçekten coştum. Hemen bir dostumla sınama fırsatım oldu ve netice gerçekten zaferli. Bu servis özellikle kendi bilgisayarınızı kullanma imaknınız olmadığı zamanlarda işe yarayacağını düşünüyorum. Genelde video görüşmeler msn messenger programından yapılıyor. Ancak internet cafe gibi yerlerde msn den bağlanmaya gerek kalmadan gmail içinden basitçe ve süratli bir biçimde görüntülü sohbet yapabileceksiniz.

Gmail in sohbet özelliğine ilave edilen bu yenilikleri, masaüstü uygulaması olan gtalk programına ne zaman aktarılacağını merakla bekliyorum. Program ilk çıktığından beri hiç bir aktüelleme yapılmadı. Umarım en kısa zamanda google çalışanları bo mevzuya da el atarlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ