Site Rengi

BilgiliUsta.com | Aradığınız Her Bilginin Adresi.

Blog Tv Nedir? Nasıl Kullanılır?

  • 15 Kasım 2021
  • Blog Tv Nedir? Nasıl Kullanılır? için yorumlar kapalı
  • 109 kez görüntülendi.
Blog Tv Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sanal alem her geçen gün değişik uygulamalar ve programlarla karşımıza çıkıyor. Facebook, twitter, formspring bunların en öğrenilenleri. Şu gizemeler sanal alemin yeni favorisi Blog Tv. isminden de anlaşılacağı üzere bir televizyon anlamı mevcut hakikatinde, yayınlar dönüyor ve izliyorsunuz ama bir fark var.

Blog Tv Nedir? Nasıl Kullanılır?Sanal alem her geçen gün değişik uygulamalar ve programlarla karşımıza çıkıyor. Facebook, twitter, formspring bunların en öğrenilenleri. Şu gizemeler sanal alemin yeni favorisi Blog Tv. isminden de anlaşılacağı üzere bir televizyon anlamı mevcut hakikatinde, yayınlar dönüyor ve izliyorsunuz ama bir fark var.

Kendi yayınınızı yapıyorsunuz üstelik canlı ve davetli alabiliyorsunuz karşılıklı kamera açarak konuşup,yayın yapıyorsunuz. Blog tv fiyatsızdır,abone olarak yer alabilir ya da abone olmadan yayınlara katılabilirsiniz. Blog tv sayesinde kendini kanıtlayan ve bir hayli yayına davetli olan sanal alemin fenomenleri mevut bunun yanı gizeme acemi sanatçılar da blog tv sayesinde seslerini daha büyük bir kitlelere duyurabiliyor.

Blog Tv Nedir? Nasıl Kullanılır?Blog Tv Hangi Emellerle Kullanılır?
– Canlı müzik yayını;
– Şahsi stand up ve şov
– Eğitim ve iş dünyası ile alakalı sohbetler
– Sohbet ve cümbüş stili konuşmalar..

Blog tv’ye abone olmadan da katılabilirsiniz ancak bu gidişatta bazen menedilebilir bazen de yayınlara hiç giremeyebilirsiniz bunu tanımlayacak olan da yayın yapan şahıstır. Abone olduğunuz takdirde yayınlara dolaysız katılabilir ve isterseniz co host denilen gidişattan başka bir deyişle karşılıklı kamera açma işleminden faydalanabilirsiniz. İnternet aleminin yeni favorisi Blog Tv makûs içeriklere yer vermiyor farkettiğiniz an da şikayet ederek şahsı yasaklatabiliyorsunuz. Yayın anında dinleyicilerinize cerrahlık vererek onları da idareyiciliğe davet edebiliyorsunuz.

Fiyatsız olarak sanal alemde bulunması abone rakamını fazlasını çoğaldırmıştır. Blog Tv sayesinde değişiklikler yaratabilir ve kendi hayran kitlenizi oluşturabilirsiniz.

Yazar: Ali ERSOY

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ